διατροφή ΠΡΟΠΟ ΠΡΟΠΟ Ντετέκτιβ Γευστικό ταξίδι με το «γλυκό που κάνει καλό» > 일정표

  • 로그인  |
  • 회원가입
  • FAQ
  • 사이트 내 전체검색
일정표
  소개   >  일정표


διατροφή ΠΡΟΠΟ ΠΡΟΠΟ Ντετέκτιβ Γευστικό ταξίδι με το «γλυκό που κάνει … (/ ~ /)

페이지 정보

작성자 Callum 작성일24-05-30 02:03 조회54회 댓글0건

본문

ιδιωτικού ντετέκτιβ - https://www.posting.gr/2024/05/19/ntetektiv-spy-dioxe-kathe-amfivolia/. Ντετέκτιβ Τη Δευτέρα, στο χώρο του Petite Fleur στο Χαλάνδρι, έγινε η παρουσίαση της νέας καμπάνιας του Μακεδονικού Χαλβά με τίτλο......
8E0E67682A1A895F1BE41664250F80B0.jpg
Γευστικό ταξίδι με το «γλυκό που κάνει καλό» Ντετέκτιβ Παρουσιάστηκε η νέα καμπάνια του Μακεδονικού Χαλβά




Τη Δευτέρα, στο χώρο του Petite Fleur στο Χαλάνδρι, ιδιωτικού ντετέκτιβ έγινε η παρουσίαση της νέας καμπάνιας του Μακεδονικού Χαλβά με τίτλο «Το γλυκό που κάνει καλό», από την ηθοποιό Ναταλία Δραγούμη.



Οι λάτρεις του Μακεδονικού Χαλβά και εκπρόσωποι των Μέσων είχαν τη δυνατότητα να απολαύσουν γευστικές δημιουργίες ροφημάτων με τη συνοδεία Μακεδονικού Χαλβά σε ποικιλία γεύσεων.



Η Ναταλία Δραγούμη μίλησε για την αγάπη της για το χαλβά από ταχίνι, αλλά και την ανάγκη ένταξης τροφών που δίνουν δύναμη και ενέργεια, όπως ο Μακεδονικός Χαλβάς, στην καθημερινή διατροφή μας. Στη συνέχεια ο γνωστός διατροφολόγος Γιάννης Χρύσου, ενημέρωσε το κοινό για τις ευεργετικές ιδιότητες του σουσαμιού και των παραγώγων του, δηλαδή του ταχινιού και του χαλβά, που περιέχουν πολύτιμες βιταμίνες και ιχνοστοιχεία που είναι απαραίτητα για τη σωστή λειτουργία του οργανισμού.



Την ίδια αγάπη για το Μακεδονικό Χαλβά μοιράστηκε με τους προσκεκλημένους και ο παγκόσμιος πρωταθλητής κολύμβησης Σπύρος Γιαννιώτης, συζητώντας μαζί τους για το πρόγραμμα, τις προπονήσεις, αλλά και τις διατροφικές του συνήθειες.



Η «νόστιμη» απογευματινή εκδήλωση ολοκληρώθηκε με λαχταριστές δημιουργίες από το Petite Fleur όπως σοκολάτα με Μακεδονικό Χαλβά Βανίλια και εσπρέσο με Μακεδονικό Ταχίνι με πορτοκάλι. Και όλα αυτά φυσικά συνδυασμένα με Μακεδονικό Χαλβά, «το γλυκό που κάνει καλό»!



xalvas1.jpg



xalvas3.jpg



xalvas4.jpg



xalvas5.jpg



xalvas2.jpg




Ντετέκτιβ Ντετέκτιβ Φιγκερόα: "Να καταλήξουμε σε συμφωνία"


Ο Λουτσιάνο Φιγκερόα έφτασε στην Αθήνα για τις τελικές διαπραγματεύσεις με τον Παναθηναϊκό, υπογραμμίζοντας ότι οι δύο πλευρές βρίσκονται πολύ κοντά στην ανανέωση της συνεργασίας τους.



Εφόσον επέλθει οριστική συμφωνία, ο Αργεντινός επιθετικός θα περάσε από ιατρικές εξετάσεις και εάν υπάρξουν θετικά αποτελέσματα θα υπογράψει νέο συμβόλαιο.



"Από τη στιγμή που είμαι εδώ, σημαίνει ότι είμαστε κοντά. Η δική μου η πρόθεση, αλλά και της ομάδας, είναι να καταλήξουμε σε συμφωνία. Υπάρχουν βέβαια κάποια πράγματα να διευθετηθούν, αλλά για αυτό ήρθα. Το συντομότερο δυνατό θέλω να ξεκινήσω προπονήσεις, για να ενσωματωθώ στην ομάδα και να μπω στις υποχρεώσεις της. Δεν έχω μιλήσει με τον προπονητή. Έχω μιλήσει με κάποιους παίκτες και έχω πληροφορηθεί την κατάσταση της ομάδας. Δεν νιώθω σαν μεταγραφή, καθώς εδώ έπαιζα και πέρυσι. Ουσιαστικά συνεχίζω".




Διαβάστε ακόμη




Πάμε Βραζιλία!

-Ξεκίνησε ο κρίσιμος αγώνας-Η Εθνική θέλει μόνο νίκη επί της Λετονίας για να κάνει το μεγάλo βήμα της πρόκρισης στο Μουντιάλ-Χωρίς εκπλήξεις η ενδεκάδα που επελέξε ο Σάντο ΒραζιλίαΒραζιλίας στα οποία θα διεξαχθεί το Μουντιάλ του 2014 φιλοδοξεί να κάνει σήμερα η Εθνική κόντρα στη Λετονία στο «Γ. Καραϊσκάκης».



Μετά τη νίκη επί του Λιχτενστάιν, χωρίς να εντυπωσιάσει με την απόδοσή της, η εθνική του Σάντος θέλει μόνο τη νίκη κόντρα στους Λετονούς και παράλληλα ευελπιστεί σε ένα ευνοϊκό αποτέλεσμα στον αγώνα Σλοβακία-Βοσνία. Σε ενδεχόμενη ισοπαλία στο ματς αυτό, ιδιωτικού ντετέκτιβ η Εθνική θα θέλει δύο νίκες στα ισάριθμα εντός έδρας ματς με Σλοβακία και Λιχτενστάιν προκειμένου να περάσει ως πρώτη στα τελικά του Μουντιάλ.



Ο Φέρναντο Σάντος δεν επιφύλαξε καμία έκπληξη τη

  <저작자표시-변경금지> 저작자를 밝히면 자유로운 이용이 가능하지만, 변경 없이 그대로 이용해야 합니다.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

상단으로

[37832] 경북 포항시 남구 희망대로 810 (대도동 313-1) 대표전화 054)272-7330 | 팩스 054)281-7330
Copyright © 2017 Pohang Sports Academy. All Rights Reserved.