{Τουρκία} Τουρκία {Τουρκία} προώθηση ιστοσελίδων Πρώτη ήττα για Ομπράντοβιτς, πρώτος ο Ιτούδης > 일정표

  • 로그인  |
  • 회원가입
  • FAQ
  • 사이트 내 전체검색
일정표
  소개   >  일정표


{Τουρκία} Τουρκία {Τουρκία} προώθηση ιστοσελίδων Πρώτη ήττα για Ομπρά… (/ ~ /)

페이지 정보

작성자 Lynell 작성일24-06-16 03:33 조회12회 댓글0건

본문

προώθηση ιστοσελίδων Το αήττητο της Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ έσπασε. Για την πέμπτη αγωνιστική της τουρκικής λίγκας η ομάδα του Ζέλικο Ομπράντοβιτς έχασε στην Προύσα από την Τόφας με 89-81. Έτσι πλέον μόνη πρώτη και αήττητη ομάδα στην Τουρκία είναι η Μπάνβιτ του Δημήτρη Ιτούδη...
237110F5D077F2A58F79478A37CBD918.jpg
Πρώτη ήττα για Ομπράντοβιτς, πρώτος ο Ιτούδης προώθηση ιστοσελίδων Ανώμαλη προσγείωση για τη Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ- Μόνη πρώτη πλέον η Μπάνβιτ




Το αήττητο της Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ έσπασε. Για την πέμπτη αγωνιστική της τουρκικής λίγκας η ομάδα του Ζέλικο Ομπράντοβιτς έχασε στην Προύσα από την Τόφας με 89-81. Έτσι πλέον μόνη πρώτη και αήττητη ομάδα στην Τουρκία είναι η Μπάνβιτ του Δημήτρη Ιτούδη που έχει κάνει το 5/5.



Ο Εμίρ Πρέλντζιτς με 18 και ο Μπόγιαν Μπογκντάνοβιτς με 17 πόντους πάλεψαν περισσότερο από τη «Φενέρ», ενώ 12 πόντους είχε ο Λούκα Ζόριτς και 10 ο Λίνας Κλέιζα. Ο Μάρκους Ντένμον με 26 πόντους ήταν όλα τα λεφτά για τους γηπεδούχους.



Πηγή: sport-fm.gr



προώθηση ιστοσελίδων προώθηση ιστοσελίδων Άσαντ: Θα ήταν προδοσία να παραιτηθώ τώρα

Σύμφωνα με τον Άσαντ η Συρία πρέπει να απαλλαχθεί από τους τρομοκράτες και τους εξτρεμιστές

«Έχω υποχρέωση στη χώρα μου, εκτός κι αν οι πολίτες θέλουν να παραιτηθώ».



Με αυτά τα λόγια ο Σύρος πρόεδρος Μπασάρ Αλ-Άσαντ σχολίασε τις εξελίξεις που αφορούν στη χώρα του, έπειτα από την απόφασή του να αποδεχθεί τη ρωσική πρόταση για τα χημικά της χώρας.



«Έχω υποχρέωση στη χώρα μου, εκτός κι αν οι πολίτες θέλουν να παραιτηθώ», ανέφερε ο Σύρος πρόεδρος και πρόσθεσε: dimiourgia site Βολος «Κάποιοι λένε ότι έχω όλες τις εγγυήσεις αν θέλω να φύγω, όλα τα λεφτά και ό,τι θέλω. Φυσικά τα αγνοώ όλα αυτά».



«Είμαι πρόεδρος για να βοηθάω τον λαό της Συρίας», σχεδίαση λογότυπου Βολος είπε στη συνέχεια ο 'Ασαντ και πρόσθεσε ότι θα έπρεπε να είναι η ελπίδα των Σύρων, σχεδίαση λογότυπου Βολος όχι των Αμερικανών, ούτε των Γάλλων.



Σύμφωνα με τον Άσαντ η Συρία πρέπει να απαλλαχθεί από τους τρομοκράτες και τους εξτρεμιστές.



«Αν δεν τους ξεφορτωθούμε θα επηρεάσουν τις επόμενες γενιές», είπε και απευθυνόμενος στους Αμερικανούς τόνισε: κατασκευεσ ιστοσελιδων Βολος «Εσείς τι θα κάνατε αν τρομοκράτες από διαφορετικές περιοχές εισέβαλαν στην χώρα σας και σκότωναν χιλιάδες πολίτες;».



«Όταν οι δυτικές χώρες πάψουν να υποστηρίζουν τους τρομοκράτες και τις μαριονέτες όπως η Σαουδική Αραβία και η Τουρκία, το πρόβλημα της Συρίας θα λυθεί πιο εύκολα. Αν οι ΗΠΑ θέλουν να υποστηρίζουν την Αλ-Κάιντα ας το κάνουν. Αλλά να μην μιλούν για "επαναστάτες" γιατί οι περισσότεροι ανήκουν πλέον στην Αλ-Κάιντα».



Την ίδια ώρα, σύμφωνα με πληροφορίες ο Σύρος πρόεδρος προχώρησε σε δηλώσεις στον κρατικό τηλεοπτικό σταθμό της χώρας, σχεδιασμος λογοτυπου βολος λέγοντας πως η Δαμασκός αποδέχεται την πρόταση να παραδώσει το χημικό οπλοστάσιό της ώστε «να μη χυθεί αίμα του συριακού λαού».
προώθηση ιστοσελίδων Τσετσένοι και άλλοι Καυκάσιοι στο πλευρό των ανταρτών, λογοτυπα εταιρειων βολος λέει ο Σύρος ΥΠΕΞ

«Οι υπήκοοι τουλάχιστον 83 χωρών, που εξοπλίζονται και εκπαιδεύονται στην Τουρκία, μετέχουν στην επίθεση εναντίον της χώρας μας», σημείωσε ο Μουάλεμ

Καυκάσιοι, δημιουργία ιστοσελίδας e shop Βολος μεταξύ των οποίων και Τσετσένοι, μάχονται στο πλευρό των Σύρων ανταρτών, διαδικτυακη διαφημιση Βολος δήλωσε τη Δευτέρα ο Σύρος υπουργός Εξωτερικών Ουάλιντ Μουάλεμ κατά την διάρκεια επίσκεψής του στην Μόσχα.



«Οι υπήκοοι τουλάχιστον 83 χωρών, οι οποίοι εξοπλίζονται και εκπαιδεύονται στην Τουρκία, μετέχουν στην επίθεση εναντίον της χώρας μας», κατασκευή eshop τιμέσ Βολος σημείωσε ο Μουάλεμ κατά την διάρκεια συνάντησης που είχε με τον πρόεδρο της Δούμας (κάτω Βουλή) Σεργκέι Ναρίσκιν.



«Μεταξύ αυτών, υπάρχουν εκείνοι που προέρχονται από τον Καύκασο, κοστοσ κατασκευησ eshop Βολος από την Τσετσενία (. . .). Είναι τρομοκράτες»", πρόσθεσε ο Μουάλεμ, σύμφωνα με τις δηλώσεις του, τις οποίες μετέδωσε το ρωσικό πρακτορείο ειδήσεων Itar-Tass.



Στα τέλη Ιουλίου η ρωσική Εφημερίδα «Κομερσάντ» έγραφε επικαλούμενη τον εκπρόσωπο των Τσετσένων αυτονομιστών ανταρτών, Ουζμάν Φερζάουλι, ότι τουλάχιστον εκατό Τσετσένοι λαμβάνουν στις μάχες στην Συρία στο πλευρό των Σύρων ανταρτών.



Σύμφωνα με την ίδια πηγή, η πλειονότητα των Τσετσένων, οι οποίοι εισέρχονται στην Συρία μέσω Τουρκίας, προέρχονται από τον ρωσικό Καύκασο. Ωστόσο στο πλευρό των Σύρων ανταρτών πολεμούν επίσης και Τσετσένοι που είναι πρόσφυγες στην ευρώπη.



Πηγή: ΑΠΕ-ΜΠΕ


προώθηση ιστοσελίδων
source: http://www.newsbeast.gr/sports/arthro/606522/proti-itta-gia-obradovits-protos-o-itoudis/

προώθηση ιστοσελίδων…
  <저작자표시-변경금지> 저작자를 밝히면 자유로운 이용이 가능하지만, 변경 없이 그대로 이용해야 합니다.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

상단으로

[37832] 경북 포항시 남구 희망대로 810 (대도동 313-1) 대표전화 054)272-7330 | 팩스 054)281-7330
Copyright © 2017 Pohang Sports Academy. All Rights Reserved.