ηθοποιός Google Google ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Θα ήθελα να κάνω και μία κόρη, λέει ο Φάνης Μουρατίδης > 일정표

  • 로그인  |
  • 회원가입
  • FAQ
  • 사이트 내 전체검색
일정표
  소개   >  일정표


ηθοποιός Google Google ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Θα ήθελα να κάνω και μία κόρη, λέει ο… (/ ~ /)

페이지 정보

작성자 Debra Joske 작성일24-08-02 18:15 조회5회 댓글0건

본문

ασεπ εμπειρια ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ «Αν παραβαση καθηκοντος στοιχειοθετηση ήταν άλλες εποχές κτηματολογιο υποθηκοφυλακειο θα ήθελα απόσπαση δημοσίου υπαλλήλου στο εξωτερικό ένα τρίτο παιδί, τι lower μεταφραση σημαινει τιθεται η υπαλληλοσ κλιση σε δικηγοροσ για σπιτια διαθεσιμοτητα είναι η αλήθεια»
..."
C95397FD824F8D2E69F31E2C037D0454.jpg
Θα ήθελα να κάνω και μία κόρη, λέει ο Φάνης Μουρατίδης ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

«Αν ήταν άλλες εποχές θα ήθελα ένα τρίτο παιδί, είναι η αλήθεια»

Καλεσμένος σε πρωινή εκπομπή εκπομπή ήταν το πρωί της Πέμπτης ο Φάνης Μουρατίδης, ο οποίος μίλησε για τη θεατρική παράσταση «Τα Μούτρα» στην οποία πρωταγωνιστεί, αλλά και τις σχέσεις του με τους γιους του και τον γάμο του με την Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους.

 

Όταν και οι δύο γονείς δουλεύουν στο θέατρο «είναι πολύ δύσκολο, κακά τα ψέματα. Εμείς, βέβαια, αργήσαμε πολύ να το κάνουμε αυτό. Πάντα φροντίζαμε να μένει κάποιος στο σπίτι, φέτος έτυχε έτσι η κατάσταση. Να είναι καλά η υπόλοιπη οικογένεια που βοηθάει», είπε ο ηθοποιός για το πώς προλαβαίνουν να είναι εντάξει στις υποχρεώσεις τους απέναντι στα παιδιά.

 

Στη συνέχεια, ο ηθοποιός ρωτήθηκε και για τη δήλωση που είχε κάτι παλαιότερα, ότι δηλαδή «ήμουν εγώ η "νύφη" στον γάμο μου με την Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους»: «Ναι, το είπα υπό την έννοια ότι εγώ το έβλεπα σαν "στιγμή", το είχα φαντασιωθεί περισσότερο. Η Άννα είναι πολύ πιο σύγχρονη από μένα, εγώ είμαι πιο παραδοσιακός. Ήθελα να το ευχαριστηθώ, είχα ντυθεί υπερπαραγωγή!».

 

Όσο για το αν έχει αλλάξει καθόλου η σχέση του με τη σύζυγό του, μετά τον πολιτικό τους γάμο; «Όχι καθόλου, γιατί γνωριστήκαμε κάτω από μια συγκεκριμένη συνθήκη: κάνοντας παιδιά. Εμείς, έτσι κι αλλιώς, με το "καλημέρα σας" είπαμε ότι θέλουμε να μείνουμε μαζί, δεν ξέρω, αυτό ανήκει στην κατηγορία της μεταφυσικής. Έγινε πολύ γρήγορα, δεν εξηγείται λογικά», είπε ο Φάνης Μουρατίδης.

 

Τέλος, στο ενδεχόμενο να κάνουν τρίτο παιδί, σημείωσε: «Αν ήταν άλλες εποχές θα ήθελα ένα τρίτο παιδί, είναι η αλήθεια. Θα ήθελα να κάνω και μία κόρη, έτσι για τη διαφορά, αλλά μ' αρέσουν πολύ τα αγόρια μου και η παρέα τους».
ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Ημερίδα για τον καρκίνο τακτικοι υπαλληλοι του δημοσιου τραχήλου της μήτρας και του μαστού στην Ύδρα

Οι τελευταίες εξελίξεις για την πρόληψη, διάγνωση και θεραπεία του καρκίνου του τραχήλου της μήτρας και του μαστού θα παρουσιαστούν σε επιστημονική ημερίδα που διοργανώνει η κλινική στις 21/9

Οι τελευταίες εξελίξεις για την πρόληψη, διάγνωση και θεραπεία για τον καρκίνο του τραχήλου της μήτρας και του μαστού, καθώς επίσης και οι νεότερες εξελίξεις που υπάρχουν στο πρόγραμμα του Εθνικού εμβολιασμού, πρόκειται να παρουσιαστούν σε επιστημονική ημερίδα που διοργανώνει η κλινική ΡΕΑ στην Ύδρα.



Η ημερίδα με θέμα «Νεότερα Δεδομένα στην Πρόληψη, Διάγνωση & Θεραπεία στη γυναίκα και το παιδί» θα διεξαχθεί στην Ύδρα, το Σάββατο 21 Σεπ Τεμβρίου, στην Αίθουσα Συνεδρίων της Ιεράς Μητρόπολης.



Παράλληλα με την ημερίδα, που διοργανώνεται με την ευγενική υποστήριξη της Ιεράς Μητρόπολης Ύδρας, Σπετσών, Αιγίνης, του Δήμου Ύδρας, του Κουλούρειου νοσοκομείου και του Υδραϊκού Ναυτικού Ομίλου, η ΡΕΑ συνεχίζει το πρόγραμμα ιατρικής βοήθειας με τίτλο «Η ΡΕΑ ταξιδεύει και προστατεύει» και θα προσφέρει δωρεάν γυναικολογικές εξετάσεις από ομάδα ιατρών της, στο Κουλούρειο νοσοκομείο Ύδρας από την Πέμπτη 19 Σεπ Τεμβρίου έως και το Σάββατο 21 Σεπ Τεμβρίου.






Beyonce: Οι τελευταίες φωτογραφίες των διακοπών της

Μετά από την Ibiza και πριν επιστρέψουν στο Λος Αντζελες, η Beyonce και η οικογένειά της πέρασαν μερικές μέρες στο Capri της Ιταλίας

Μετά από ένα μεγάλο χρονικό διάστημα διακοπών στη Μεσόγειο η τραγουδίστρια Beyonce, ο σύζυγός της Jay Z και η μικρή τους κόρη Blue Ivy επέστρεψαν στο σπίτι τους και στις επαγγελματικές τους υποχρεώσεις στο Λος Αντζελες.



Η 32χρονη σταρ, η οποία γιόρτασε πάνω σε πολυτελές σκάφος, πριν από λίγες μέρες, τα 32α γενέθλιά της, φαίνεται πως ακόμα «βρίσκεται» στα υπέροχα μέρη που επισκέφτηκε το καλοκαίρι και για αυτό δεν σταματάει να ανεβάζει φωτογραφίες στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.



Όπως για παράδειγμα τις φωτογραφίες που ανέβασε τις τελευταίες μέρες, που είναι από τον τελευταίο σταθμό των διακοπών της διάσημης οικογένειας. Μετά λοιπόν από την Ibiza και πριν επιστρέψουν στο Λος Αντζελες, η τραγουδίστρια και η οικογένειά της πέρασαν μερικές μέρες στο Capri.



Αυτό το καλοκαίρι είναι το πρώτο που η δημοφιλής τραγουδίστρια έκανε διακοπές με την 18 μηνών κόρη της.







article-2416479-1BB8F638000005DC-67_634x



BTluigECYAArQD-.png









ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
source: http://www.protothema.gr/life-style/Gossip/article/326545/tha-ithela-na-kano-kai-mia-kori-leei-o-fanis-mouratidis/

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ…
  <저작자표시-변경금지> 저작자를 밝히면 자유로운 이용이 가능하지만, 변경 없이 그대로 이용해야 합니다.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

상단으로

[37832] 경북 포항시 남구 희망대로 810 (대도동 313-1) 대표전화 054)272-7330 | 팩스 054)281-7330
Copyright © 2017 Pohang Sports Academy. All Rights Reserved.