μητέρα Βανδή παιδί ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Η απάντηση του Σφακιανάκη: Δεν πάνε να γα@@θουν και αυτοί! > 일정표

  • 로그인  |
  • 회원가입
  • FAQ
  • 사이트 내 전체검색
일정표
  소개   >  일정표


μητέρα Βανδή παιδί ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Η απάντηση του Σφακιανάκη: Δεν πάν… (/ ~ /)

페이지 정보

작성자 Susanne 작성일24-08-31 21:53 조회10회 댓글0건

본문

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Βρε δεν πάνε αγγελιεσ ενοικιαση σπιτιων βολος να γ*μ*θούν*», ακίνητα προσ πώληση βολος δήλωσε ο Νότης Σφακιανάκης μιλώντας για τις αντιδράσεις που προκάλεσαν τα λεγόμενά του ακινητα σε αγιοσ ιωαννησ βολος σπιτια ενοικιαση βολος για την ακινητα κεντρο βολοςσ ακινητα εισοδηματοσ βολος Χρυσή Αυγή και την αποχώρηση της Δέσποινας Βανδή από το σχήμα!"
2af478b06949a095f02ea3a4ba670f28_XL.jpg
Η απάντηση του Σφακιανάκη: Δεν πάνε να γα@@θουν και αυτοί! ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Απαντώντας στις επικρίσεις που δέχθηκε, ο τραγουδιστής δήλωσε: «Δεν είναι οι δηλώσεις μου αυτό στο οποίο θα έπρεπε να εστιάσει ο κόσμος, αλλά αυτά που συμβαίνουν! Τα συμβάντα είναι συνταραχτικά. Η διδακτορία που αυτή τη στιγμή ζούμε, που φυλακίζει ανθρώπους όπως και αν λέγονται, από όπου και αν προέρχονται, είναι υπαρκτή. Αύριο θα σου χτυπήσουν τη δική σου πόρτα, τη δική μου μου... κατάλαβες;».


«Ο Νότης Σφακιανάκης είμαι, Έλληνας και μόνο. Αυτό είμαι. Πες τους να πάνε να γ*@μ@θούν* από όπου και αν προέρχονται. Εγώ δεν έχω ιδιοτέλεια, εσένα σκέφτομαι που αύριο, δεν θα έχεις δουλειά. Εγώ είμαι ταχτοποιημένος, εσένα σκέφτομαι που αύριο θα σε τυραννήσουν, θα σε κλείσουνε φυλακή, επειδή θα πεις τη γνώμη σου...», συνέχισε.


Όσον αφορά την απόφαση αποχώρησης της Δέσποινας Βανδή σχολίασε: «Εγώ ήμουν μετανάακινητα στη βολοςς, εγώ δεν ήμουν παιδί μεταναστών! Ήμουν ο ο ίδιος μετανάστης με τη μητέρα μου. Είναι λάθος η επιλογή της, είναι άκαιρη και άκυρη... Σέβομαι την άποψη και τη θέση του κάθε ανθρώπου όπως επιθυμώ και απαιτώ να σέβονται και τη δική μου».


Σχολιάζοντας τις δηλώσεις που έκανε υπέρ του ο Ηλίας Κασιδιάρης, ο τραγουδιστής τόνισε πως δεν περιμένει να βγει κάποιος υπέρ ή κατά του, προσθέτοντας πως όποιος έχει να πει κάτι, ας το πει με βάση το δίκιο, ενώ απάντησε και στα σχόλια της Έλενας Ακρίτα λέγοντας «Από που και ως που σηκώνουν ανάστημα αυτοί που είναι μέσα στο καθεστώς; βουλευτής δεν ήταν με το ΠΑΣΟΚ η μητέρα της; Τι να μας πει τώρα;».







ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕΣΙΤΙΚΟ Γ
  <저작자표시-변경금지> 저작자를 밝히면 자유로운 이용이 가능하지만, 변경 없이 그대로 이용해야 합니다.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

상단으로

[37832] 경북 포항시 남구 희망대로 810 (대도동 313-1) 대표전화 054)272-7330 | 팩스 054)281-7330
Copyright © 2017 Pohang Sports Academy. All Rights Reserved.