Formula Formula Formula 1 ψυχολογος Επιτέλους... πρώτος ο Μάσα > 일정표

  • 로그인  |
  • 회원가입
  • FAQ
  • 사이트 내 전체검색
일정표
  소개   >  일정표


Formula Formula Formula 1 ψυχολογος Επιτέλους... πρώτος ο Μάσα (/ ~ /)

페이지 정보

작성자 Nilda 작성일24-09-21 00:14 조회4회 댓글0건

본문

ψυχολογος Τόσα χρόνια στη Ferrari ήταν μονίμως δεύτερος, καλυτεροι ψυχολογοι αλλά πλέον ο Φελίπε Μάσα θα είναι το νούμερο «1» στην ομάδα του. Ο Βραζιλιάνος πιλότος......
C6B183633A726CB1D56E839EBF605AD0.jpg
Επιτέλους... πρώτος ο Μάσα ψυχολογος Ο Βραζιλιάνος χαίρεται που θα είναι πλέον νούμερο ένα στην ομάδα του στη Formula 1




Τόσα χρόνια στη Ferrari ήταν μονίμως δεύτερος, αλλά πλέον ο Φελίπε Μάσα θα είναι το νούμερο «1» στην ομάδα του. Ο Βραζιλιάνος πιλότος δεν έκρυψε πως ένας από τους λόγους που επέλεξε τη Williams για να συνεχίσει στη Formula 1 ήταν ότι θα ηγείται εκείνος του… σχήματος, έχοντας τον πρώτο λόγο έναντι του Βαλτέρι Μπότας.



«Το πιο σημαντικό είναι ότι η Williams μη ήθελε. Είναι πολύ σημαντικό να πηγαίνεις σε μια ομάδα που σε θέλει να ηγείσαι και είμαι πολύ χαρούμενος γι’ αυτό. Έχω υψηλό κίνητρο και θέλω να κάνω καλή δουλειά στη νέα μου ομάδα. Πιστεύω πως έχω πολλά να προσφέρω στη Williams με την εμπειρία που αποκόμισα από οκτώ χρόνια στη Ferrari. Θεωρώ πως μπορώ να πετύχω πολλά, ψυχολογοσ γνωσιακη ειδικά με την αλλαγή στους κανονισμούς. Φιλοδοξώ να έχουμε μία μακρά συνεργασία με τη Williams. Δεν είναι ένα συμβόλαιο ενός έτους, είναι κάτι παραπάνω και είμαι έτοιμος για σκληρή δουλειά», Άγχος αποχωρισμού δήλωσε ο Μάσα.



Πάντως επί της παρούσης επικεντρώνεται στις τελευταίες του υποχρεώσεις με τη Ferrari. «Είμαι ικανοποιημένος με τη δουλειά που έκανα στο δεύτερο μέρος της φετινής σεζόν και θέλω να έχω καλή παρουσία στους δύο τελευταίους αγώνες με τη Ferrari», ανέφερε.



Πηγή: sport-fm.gr



ψυχολογος ψυχολογος Κι όμως, θα του λείψει ο Γουέμπερ
Φέτελ: Το να προσπαθείς να καταλάβει τι κάνει είναι κάτι που σε κρατάει σε εγρήγορση




Πολλοί είναι αυτοί που ισχυρίζονται πως πίσω από τα με γάλα μίση κρύβονται με γάλα πάθη…



Βέβαια στην περίπτωση των Σεμπάστιαν Φέτελ και Μάρκ Γουέμπερ δεν μπορούμε να μιλήσουμε για πάθος, Δύσκολες συμπεριφορές αλλά για μία σχέση που στηρίζονταν στον ανταγωνισμό, τουλάχιστον αυτό δήλωσε ο τρεις φορές Παγκόσμιος πρωταθλητής.



Ο Γερμανός πιλότος της Red Bull τόνισε πως με την αποχώρηση του ομόσταβλού του από την Formula 1 θα του λείψει η κόντρα που είχαν εντός πίστας.



«Μπορείτε να λέτε ότι θέλετε για τη σχέση μου με τον Μαρκ, αλλά στο τέλος, αλλά όπως και να έχει ο ένας πίεζε πάρα πολύ τον άλλον και αυτό είναι κάτι που θα μου λείψει. Υπήρχαν δύο ή τρεις στροφές στις οποίες σχεδόν με ακουμπούσε. Το να προσπαθείς να καταλάβει τι κάνει είναι κάτι που σε κρατάει σε εγρήγορση», δήλωσε ο Φέτελ.



Πηγή: sport-fm.gr


ψυχολογος Δεκαετές το συμβόλαιο McLaren-Honda
Μακρόχρονη θα είναι η συνεργασία που ξεκινά το 2015




Εδώ και αρκετό καιρό, ψυχολογοσ online chat η McLaren F1 και η Honda έχουν υπογράψει συμβόλαιο για τη συνεργασία τους, που θα ξεκινήσει από το 2015.



Συγκεκριμένα, Μαγική σκέψη η Honda θα εφοδιάζει τα μονοθέσια της McLaren με ισχυρούς κινητήρες, ψυχολογος Ηράκλειο στους οποίους εφαρμόζεται η απαράμιλλη τεχνογνωσία Γωνιά της σκέψης ιαπωνικής φίρμας.



Μέχρι τώρα οι ιθύνοντες των εταιρειών ανέφεραν τη συνεργασία αυτή ως «πολυετή», αλλά πρόσφατα, ο Martin Whitmarsh αποκάλυψε ότι η McLaren θα βρίσκεται για τα επόμενα 10 χρόνια στην κορυφή, ψυχολογος Μαρούσι χάρη στα μηχανικά σύνολα της Honda.



«Φυσικά επικρατεί μια ασυγκράτητη χαρά στην εταιρεία. Ήμουν "παρών" στον τελευταίο αγώνα Formula 1 της Honda και είναι πασιφανές ότι διαθέτουν την "αγωνιστική ψυχή". Έτσι, η συνεργασία αυτή είναι λογικό να μας εξιτάρει και να μας δίνει αισιοδοξία για να δουλέψουμε πιο σκληρά για τα επόμενα 10 χρόνια» δήλωσε ο Martin Whitmarsh.



Πηγή: autotriti.gr




ψυχολογος
source: http://www.newsbeast.gr/car/arthro/607337/epitelous-protos-o-masa/

ψυχολογος…
  <저작자표시-변경금지> 저작자를 밝히면 자유로운 이용이 가능하지만, 변경 없이 그대로 이용해야 합니다.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

상단으로

[37832] 경북 포항시 남구 희망대로 810 (대도동 313-1) 대표전화 054)272-7330 | 팩스 054)281-7330
Copyright © 2017 Pohang Sports Academy. All Rights Reserved.